Wieczór kawalerski w Warszawie

Sporej większości osób wieczór kawalerski kojarzy się z szalonym wyjazdem przedstawionym w filmie „Kac Vegas”, który skończył się tatuażem oraz porwaniem tygrysa. Prawda jest jednak taka, że nie każda uroczystość musi tak wyglądać. Imprezy, który mają nieco mniejszy rozmach, także mogą zostać zapamiętane na długie lata. Przecież nie liczy się wielkość balangi, a to, aby była ona dopasowane do upodobań przyszłego pana młodego, a także jego gości. Co zatem zrobić, aby wieczór kawalerski w Warszawie zapadł jego uczestnikom na długo w pamięci?

Od czego zacząć?

Nie ma co się oszukiwać, nie możemy liczyć na dobrą zabawę bez odpowiedniego towarzystwa. Kogo należy zawrzeć w liście osób zaproszonych na wieczór kawalerski? Najważniejsze jest to, aby zaproszeni ludzie należeli do bliskiego oraz zaufanego grona przyjaciół. Wbrew ogólnie przyjętej opinii nikt z nas nie jest zobowiązany do zapraszania dalekiego wuja, z którym od pewnego czasu nie mieliśmy kontaktu. Nie możemy także zapomnieć o zaproszeniach, które powinny zostać wysłane z odpowiednim wyprzedzeniem.

Wieczór kawalerski w Warszawie – na co warto postawić?

Wieczór kawalerski powinien być przede wszystkim niezapomniany zarówno dla przyszłego pana młodego, jak i wszystkich uczestników. Właśnie dlatego tak ważne jest, aby połączyć wiele atrakcji zlokalizowanych w różnych miejscach. Bardzo ciekawą propozycją jest klasyczne wyjście do klubu, czy też pubu. Spora część takich placówek oferuje swoim klientom możliwość zorganizowania wieczoru kawalerskiego, dlatego możemy liczyć na prywatną lożę, czy też specjalne menu. Nieco bardziej ekstrawagancką oraz znacznie interesującą opcją jest wyjście do klubu nocnego. W Warszawie warto postawić na New Orleans, czyli klub ze striptizem, których charakteryzuje się swoim europejskim poziomem, dlatego zadowoli on nawet najbardziej wymagające osoby. Nie możemy jednak zapomnieć, że jest to dość wyszukana atrakcja, która niektórym osobom może się nie spodobać. W związku z tym, jeśli nie jesteśmy pewni, że przyszły pan młody chciałby z niej skorzystać, to po prostu z niej zrezygnujmy. Ostatnimi czasu bardzo popularnymi rozwiązaniami są wynajem statku, limuzyny, czy też busa. Pojazdów, jakie możemy wypożyczyć, jest naprawdę wiele, dlatego z pewnością wybierzemy coś dla siebie. Co więcej, możemy także wykupić pokaz profesjonalnej tancerki, który po prostu zapiera dech w piersiach. Sprawdź unikalną propozycje wieczoru kawalerskiego w New Orleans.

Z jakimi kosztami wiąże się wieczór kawalerski w Warszawie?

Jak już wspominaliśmy, jednym z najpopularniejszych rozwiązań na wieczór kawalerski w stolicy jest wyjście do klubu. Standardowa wejściówka to koszt około 30 złotych. Prawda jest jednak taka, że na taką uroczystość warto wynająć lożę, a także zadbać o dodatkowe atrakcje oraz odpowiednie jedzenie. W związku z tym cena takiego wieczoru oscyluje w granicach 1200-2000 złotych. Znacznie tańszą propozycją jest organizacja imprezy w plenerze. Koszt paintballa z ogniskiem to wydatek około 100 złotych za jednego uczestnika. Za podobną cenę jesteśmy w stanie zorganizować wycieczkę do Escape Roomu. Z kolei wynajęcie limuzyny, czy też busu to już droższa zabawa. Konkretny koszt będzie zależny od wybranego przez nas pojazdu, jednak będzie on wynosił od około 125 złotych za osobę do nawet 250.